اسپاند باند سایا
خانه / پارچه ضد آب / صادرات پارچه ضد آب به عراق | بهترین نوع پارچه بهداشتی

صادرات پارچه ضد آب به عراق | بهترین نوع پارچه بهداشتی

  • در سالهای اخیر شاهد پیشرفت چشمگیر صادرات کشور عزیزمان به کشورهای مختلف از جمله عراق بوده ایم که صادرات پارچه ضد آب ایرانی با کیفیت به عراق از جمله این اقدامات موفق هست. عراق بازار بسیار مناسبی برای فروش محصولات ایران داردهمه کسانی که خواهان پارچه ی با کیفیت ایرانی هستند چه در داخل ایران باشند و چه در کشور همسایه عراق باشند از طریق تولیدی های ما و سایت می توانند پارچه ضد آب رو خیلی سریع و راحت در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت دریافت کنید. زندگی مدرن و پیشرفته نیازهای مختلفی رابرای بشرایجاد کرده که این محصول راه رابرای ان ساده تر می کند. این پارچه درانواع مختلف و ترکیبات متفاوت وجود دارد ازجنس الیاف گیاهی طبیعی ومصنوعی که در نوع مصنوعی آن ترکیبات متفاوتی وجود دارد. این محصول بهترین نوع پارچه بهداشتی در مقایسه با دیگر انواع این پارچه است همچنین کاربرد  آن نشان می دهد ما می توانیم درزمینه های مختلفی صادرات پارچه ضد آب به عراق بهره ببریم و به علاوه صادرات این محصول به کشور  عراق زمینه مناسبی را برای رشد و توسعه این طور محصولات فراهم کرده وصادرات این محصول به عراق روند روبه رشدی را نشان میدهد.

صادرات پارچه ضد آب به عراق | بهترین نوع پارچه بهداشتی

قیمت پارچه های ضد آب باکیفیت تولید شده در ایران

قیمت پارچه های ضد آب باکیفیت تولید شده در ایراندرسالهای گذشته برای تولید پارچه ضدآب نیاز به وارد کردن ماده ضد اب از کشور دیگر بودیم وبه همین خاطر قیمت تمام شده برای این پارچه افزایش پیدا می کرد . باپیشرفت تکنولوژی در کشور در سطح فناوری نانو دیگر نیاز به واردات ماده مرتبط با آن نیستیم وبا توجه به اینکه این پارچه در خود کشور وبا فناوری نانو تولید شده قیمت تمام شده این محصول پایین تر آمده و خریداری آن برای بسیاری آسان شده. با توجه به کیفیت عالی کالای ایرانی که مشتریان خوبی دارد از طریق سایت  می توانند در کوتاه ترین زمان اقدام به خرید پارچه ضدآب کنند. بهترین پارچه ضد آب باکیفیت ترین تولید شده این پارچه در ایران با محصولات مشابه در رقابت و حتی گاهی در این قابت پیشی گرفته و نسبت به تمامی محصولات پیشنهادی هم از نظر کیفیت در برترین رتبه قرار گرفت است.  به دلیل اینکه ساخت این پارچه با فناوری نانو در اندک کشورهای پیشرفته هست قیمت آن در بازار جهانی بیشتر است وایران پارچه ضد آب ارزان عرضه میکند.

صادرات پارچه های ضد آب ایرانی به عراق

صادرات پارچه های ضد آب ایرانی به عراقصادرات پارچه های ضد آب ایرانی به عراق از جمله نمونه صادراتی کل کشور ایران به منطقه و کشورهای همسایه است. با توجه به اینکه در چندسال اخیر کشور عراق درگیر جنگ داخلی بوده ونتوانسته پیشرفتی داشته باشه و اینکه سیاست جدیدی که کشور ما در پیش گرفته که تولید کالا را بالاببره و صادرات رو بیشتر کنه ما شاهد روند روبه افزایش صادرات کالای ایرانی بوده ایم. کشور عراق و ایران از گذشته دور هم به دلیل همسایگی و پیشینه دینی مشترک مردم عراق تمایل بیشتری به خرید کالاهای ایرانی نشان داده اند و پارچه ضدآب از این جمله بوده. روند رو به گسترش ساخت و ساز داخل عراق و حرکت رو به جلو این کشور زمینه مناسبی برای ما ایجاد کرده که بتوانیم کالاهای خودرا با توجه به کیفیت خوب آن در کشور همسایه عراق با عرضه موفق همراه کنیم.

خریداران انواع پارچه های درجه یک ضد آب ایران

خریداران انواع پارچه های درجه یک ضد آب ایرانبا توجه به کاربرد پارچه ضد آب واستفاده آن خریداران عمده پارچه درجه یک ضدآب در ایران می توان از کشورهای همسایه از جمله به عراق٫ پاکستان٫افغانستان٫…اشاره نمود. همچنین در داخل کشور که شاهد پیشرفت خوبی بودیم در زمینه های کشاورزی٫پزشکی٫عمران٫ساخت و ساز٫…بودیم این محصول با استقبال خوبی روبه رو بوده به علاوه به دلیل اینکه تکنولوژی جدید و کشورهای اندکی قادر به تولید این پارچه مرغوب می باشند. مشتریان این محصول روزانه درحال بیشتر شدن هستند و رقابت بر سر جذب مشتری بین تولید کننده هست. خاصیت ذاتی این پارچه که عایق آب و مایعات وازترشدن  البسه جلوگیری می کند درپزشکی استفاده مناسبی دارد.

قیمت پارچه ضد آب صادراتی در کشور

قیمت پارچه ضد آب صادراتی در کشورقیمت پارچه ضد آب صادراتی در کشورنسبت به تولید کنندگان دیگر این پارچه قیمت پایین تر و منصفانه تری پیدا کرده است. از این روساخت پارچه ضد آب آسان تر شده ومشتریان داخلی و همچنین خارجی ثابت و خوبی در این زمینه پیدا کرده. دراینجا باید خاطر نشان کرد که توسعه ایران عزیز باعث صادرات کالاهای بهتری در این زمینه و تمامی زمینه ها می باشد. قیمت این پارچه درمقایسه با بازار جهانی کماکان بهتر شده و نظر بسیاری از کشورهای مصرف کننده محصولات این چنینی را به خودت جلب نموده است که ما امروزه شاهد این پیشرفت بوده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: حمید میری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127978409
شماره ثابت: 02133257781
واتس اپ: 09223438559
تلگرام: @spunbonhhome
صفحه اینستاگرام: @arad_spunbond
ایمیل: mailto:h.mirri63@gmail. com

مطلب پیشنهادی

صادرات پارچه ضد آب بیمارستانی | کشور های خریدار آن

جنس پارچه ضد آب که در بیمارستان استفاده می شود اغلب برزنت می‌باشد. جنس این نوع پارچه به‌گونه‌ای است که ادرار و مدفوع و خون و یا هر مایعی که با آن در تماس باشد

دیدگاهتان را بنویسید