اسپاند باند سایا
خانه / پارچه ضد آب / صادرات پارچه ضد آب به ترکیه | بازار فروش انواع پارچه ایرانی

صادرات پارچه ضد آب به ترکیه | بازار فروش انواع پارچه ایرانی

صادرات پارچه ضد آب به ترکیه یکی از اصلی ترین فعالیت های اقتصادی ایران است که سبب ورود درآمد های غیر نفتی به کشور شده و علاوه بر این سبب بهبود لحظه به لحظه کیفیت این محصولات صادراتی شده امکان بهره مندی خریداران داخلی از این کیفیت را نیز فراهم می آورد. این محصولات یکی از پر کاربرد ترین محصولات در زمینه های صنعتی و غیر صنعتی است که در ادامه با ویژگی ها و همچنین راه های خرید این محصولات آشنا خواهیم شد.

صادرات پارچه ضد آب به ترکیه | بازار فروش انواع پارچه ایرانی

خریداران پارچه ضد آب صادراتی ایران

خریداران پارچه ضد آب صادراتی ایرانپارچه ضد آب ایرانی یکی از باکیفیت ترین انواع پارچه ضد آب است که در جهان به فروش میرسد. باید بدانیم که پارچه ضد آب صادراتی ایران از کیفیت ایده آلی برخوردار است که سبب جذب کشور های مختلف و ترغیب آن ها به خرید این محصولات می شود.

این محصولات کاربرد های متنوعی دارند که همین تنوع سبب گسترش فروش پارچه ضد آب و همچنین صادرات پارچه به ترکیه می شود. همین کاربرد های متنوع سبب می شود که خریداران مختلفی خواهان خرید این محصولات باشند.

از جمله کاربرد های این محصول می توان موارد زیر را نام برد:

  • کاربرد پارچه ضد اب در تولید چادر و چمدان مسافرتی
  • کاربرد پارچه ضد اب در تولید چادر امداد و خیمه
  • کاربرد پارچه نفوذ نا پذیر در تولید چادر ماشین
  • کاربرد پارچه مقاوم در برابر آب در تولید کیف و کفش
  • کاربرد پارچه مقاوم در برابر آب در تولید کیسه خواب و تجهیزات سفر
  • کاربرد پارچه ضد آب در تولید عایق و پوشش
  • کاربرد پارچه ضد آب در تولید روکش صندلی و داخل اتومبیل
  • کاربرد پارچه ضد اب در صنایع نظامی
  • و . . .

کاربرد های فوق نشان دهنده نیاز گسترده کشور های مختلف به این محصولات هستند که در نتیجه این نیاز گسترده تولید و صادرات این محصولات نیز گسترش میابد.

عرضه پارچه ضد آب تولید شده در ایران در بازار های خارجی

عرضه پارچه ضد آب تولید شده در ایران در بازار های خارجیاز آنجا که پارچه های ضد آب تولید شده در ایران از مقاومت بالا و عدم نفوذ پذیری ایده آلی برخوردارند، در بازار های خارجی نیز مشتریان بسیاری دارند. همین وجود مشتریان سبب عرضه مستقیم و غیر مستقیم این محصولات در کشور های مختلف می شود.

این صادرات عمده سبب پیشرفت خط تولید محصولات در ایران شده و به تولید ملی رونق می بخشد. پیشرفت خط تولید محصولات صادراتی سبب بالا رفتن کیفیت محصولاتی که در کشور عرضه می شوند نیز می شود و در نتیجه رضایت مشتریان داخل و خارج را به همراه دارد.

قیمت روز پارچه ضد آب صادراتی

قیمت روز پارچه ضد آب صادراتیقیمت محصولات یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که پیش از خرید مورد بررسی قرار میگیرد. مشتریان باید بدانند که قیمت روز پارچه های ضد آب وارداتی و صادراتی به عوامل مختلفی مانند قیمت ارز و کیفیت محصولات بستگی دارد.

پیش از خرید توصیه می شود مشتریان بودجه دقیق خود را بسنجند و با در نظر گرفتن نیاز خود راه های مختلف خرید و سفارش انواع پارچه ضد آب را بشناسند و سپس متناسب با شرایط خود تصمیم نهایی بگیرند.

با در نظر گرفتن تمام عوامل باید بدانیم که قیمت روز این محصولات از راه های مختلفی مانند سایت ها و مراکز عرضه و پخش محصولات قابل استعلام هستند. به این ترتیب مشتریان می توانند پیش از خرید با جست و جو در اینترنت یا مراجعه به مراکز عرضه از این قیمت ها آگاهی پیدا کرده و پس از آن اقدام به خرید و سفارش بهترین و مناسب ترین محصول از نظر قیمت و کیفیت کنند.

صادرات پارچه ضد آب باکیفیت به ترکیه

صادرات پارچه ضد آب باکیفیت به ترکیهبا توجه به کاربرد های انواع پارچه ضد آب که پیش تر نام برده شد، نیاز به خرید این محصولات نه تنها در ایران، بلکه در تمام کشور های جهان وجود دارد. البته که پارچه ضد آب ایرانی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و همین موضوع سبب گسترش صادرات این محصولات به کشور های اطراف می سود.

کشور ترکیه یکی از اصلی ترین خریداران پارچه ضد آب ایرانی است که این محصولات را به صورت عمده وارد کرده و در صنایع مختلفبه کار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: حمید میری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127978409
شماره ثابت: 02133257781
واتس اپ: 09223438559
تلگرام: @spunbonhhome
صفحه اینستاگرام: @arad_spunbond
ایمیل: mailto:h.mirri63@gmail. com

مطلب پیشنهادی

صادرات پارچه ضد آب بیمارستانی | کشور های خریدار آن

جنس پارچه ضد آب که در بیمارستان استفاده می شود اغلب برزنت می‌باشد. جنس این نوع پارچه به‌گونه‌ای است که ادرار و مدفوع و خون و یا هر مایعی که با آن در تماس باشد

پاسخی بگذارید